Zator, czyli malownicze miasto na południu Polski od lat staje się coraz częstszym kierunkiem turystycznym. Jest to atrakcyjne miejsce zwłaszcza dla wielbicieli rozrywki, którzy mogą jej w tym miejscu doświadczyć. Pomimo tego, organizując swój urlop czy też weekendowy wyjazd, zależy nam na tym, żeby doświadczyć relaksu i nieco odpocząć. W połączeniu resetu z zabawą mogą pomóc apartamenty Villa Coaster w Zatorze. Jednak czemu warto wybrać akurat je?

Dlaczego warto wybrać apartamenty Villa Coaster w Zatorze?

Villa Coaster to kompleks nowoczesnych apartamentów w Zatorze. Działając zgodnie ze swoim motto: ,,Przyjaciele naszych przyjaciół są naszymi przyjaciółmi” udało się stworzyć kameralne miejsce, które jest w stanie spełnić wszelkie potrzeby. Co więc one w sobie skrywają?

Wysoki standard zgodny z nowymi trendami w budownictwie

Każdy z pokojów noclegowych w Zatorze Villa Coaster prezentuje szczególnie wysoki standard. Nowoczesne budownictwo, dopasowanie do aktualnych trendów architektonicznych i wyjątkowa estetyka to jedne z głównych cech, które budują tę niezwykłą atmosferę. Chociaż cały kompleks jest ze sobą spójny, każdy z apartamentów ma swoje indywidualne cechy. Do ich charakterystycznych detali należy między innymi wykorzystanie stuletniej cegły, pochodzącej z Toskanii.

Ponadto każdy z apartamentów zawiera w pełni wyposażony aneks kuchenny. Mając do dyspozycji wszelkie akcesoria, nic nie stoi na przeszkodzie do własnoręcznego przygotowania posiłków. Dostępne własne łazienki z prysznicem także prezentują najwyższy standard. Luksusowe akcesoria i miękkie ręczniki z delikatnej tkaniny z pewnością uczynią przyjazd znacznie przyjemniejszym. Część wypoczynkową ozdabiają lampy studyjne, które nadają pomieszczeniom na charakterze. Natomiast w sypialniach znajdują się lampki nocne. To one w dużym stopniu  sprawiają je tak przytulnymi i klimatycznymi.  

Dodatkowe udogodnienia dla gości i środowiska

Dla wygody naszych gości dostępne jest tutaj także bezpłatne Wi-Fi oraz parking. Udogodnienia te dodatkowo wpływają na komfort i pozwalają na odpoczynek po swojemu.

Mimo że wrażenia naszych gości są dla nas na pierwszym miejscu, nie zapominamy także o środowisku. Dlatego też wewnątrz budynku zamontowaliśmy ekologiczną pompę ciepła, która zapewnia odpowiednią temperaturę zimą, a latem pasywnie ochładza cały kompleks.

Wybór pokojów noclegowych w Zatorze

Oferta apartamentów Villa Coaster to propozycja zarówno dla całych rodzin, jak i dla par, a nawet singli. W dostępnych pokojach bez żadnego problemu może pomieścić się aż 5 osób. Wewnątrz znajdują się łóżka pojedyncze, podwójne, a także rozkładany narożnik, na którym komfortowo wyśpią się dwie osoby. Metraże za to wahają się od 38 do 40 m2. Jednak za sprawą przemyślanego układu pomieszczeń oraz minimalistycznego stylu wykończenia, są one bardzo przestrzenne, co stanowi pewnik jeśli chodzi o komfortowy wypoczynek.

Choć niektóre z apartamentów mają do dyspozycji balkon, szczególną popularnością cieszą się te, które mają widok na najbardziej znaną atrakcję w okolicy, czyli Energylandię.

Dogodny dostęp do lokalnych atrakcji

Zator tworzy swoje miejsce na turystycznej mapie Polski przede wszystkim ze względu na dostępne w okolicy atrakcje. Mimo że jest to malownicze miejsce, które może zapewnić spokojny wypoczynek, w głównej mierze to Energylandia zachęca tutaj przyjezdnych z całej Polski. Jest to największy park rozrywki w całej Europie, a jego odległość od naszego obiektu noclegowego to zaledwie 5,6 km. Zator to świetne miejsce dla rodzin z dziećmi, ponieważ w okolicy znajduje się ogrom innych miejsc do wspólnego spędzania czasu. Należy do nich na przykład:

  • Inwałd Park, czyli park miniatur,
  • park linowy.

Dodatkowo region ten jest atrakcyjny nie tylko w trakcie lata. W sezonie zimowym jest to prawdziwy raj dla wielbicieli jazdy na nartach czy snowboardingu. Dedykowane temu ośrodki Czarny Groń z łatwością spełniają ich oczekiwania.

Dbałość o detale to recepta na uzyskanie maksymalnego komfortu. Dzięki zwracaniu na nie uwagi aktualnie apartamenty Villa Coaster są w stanie oferować wysoki standard i zapewniać dogodny wypoczynek. Jeśli chcesz skorzystać z atrakcji w regionie, sprawdź naszą ofertę!